Esmaspäev, 18.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

12:00

Uurimistöö / Suveniir (dialoogid) 18 min, dir Roger Horn, Lõuna Aafrika Vabariik

Óshlíð: jõesuu / mäenõlv - AUTOR KOHAL 28 min, dir Sarah Thomas, Jonny Randall, Ühendkuningriik

14:00

Taasloodud suvi - AUTORID KOHAL 96 min, dir Bragard Magali, Enjolras Séverine, Prantsusmaa

16:00

Mör vös: ühispalvus - AUTOR KOHAL 66 min, dir Liivo Niglas, Eesti

Teisipäev, 19.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

10:00

Kas on lihtne olla noor? 80 min, dir Juris Podnieks, Läti

11:45

Öised maailmad 22 min, dir Saranya Nayak, Inglismaa

Armastusest väikesel saarel 26 min, dir Elaheh Habibi, Iraan

Paani: naistest ja veest - AUTOR KOHAL 23 min, dir Constanza Burstin, Ühendkuningriik

13:30

Myanmarket 75 min, dir Eva Knopf, Saksamaa

15:15

Mister Kubota 54 min, dir Anush Hamzehian, Vittorio Mortarotti, Prantsusmaa

Iga pisar 30 min, dir Sarah Vanagt, Belgia

17:15

Mälestused idast - AUTOR KOHAL 86 min, dir Niklas Kullström, Martti Kaartinen, Soome

19:15

Hr Finne tegelikkuse tunnel - AUTOR KOHAL 47 min, dir Henrik Edelbo, Taani

20:30

Impreza - Tähistamine 75 min, dir Alexandra Wesolowski, Poola, Saksamaa

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

12:00

Dioraam 35 min, dir Matthias De Grood, Belgia

Jahisaak 53 min, dir Marine de Contes, Prantsusmaa

14:00

Rahvus - AUTOR KOHAL 65 min, dir Julia Mironova, Venemaa, Soome, Holland

15:30

Õhuruumide kuningas 78 min, dir Ivo Zen, Šveits

Kolmapäev, 20.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

10:00

Vabariigi kullerid 33 min, dir Badredine Haouari, Prantsusmaa

Võõras minu sohval 53 min, dir Grzegorz Brzozowski, Poola

12:00

Tulevikutehas 15 min, dir Lana Askari, Iraak

Minevikusadam 19 min, dir Lotte Haase, Holland

Vill - AUTORID KOHAL 14 min, dir Daniel Edward Allen, Patrick Tubin McGinley, Eesti

13:30

Chateau - AUTOR KOHAL 113 min, dir Lisbet Holtedahl, Norra

16:00

Vaikus on keha langemine 75 min, dir Augustina Comedi, Argentiina

18:00

Daliboreki valge maailm 107 min, dir Vít Klusák, Tšehhi, Slovakkia, Taani, Ühendkuningriik

20:30

Kolm varastatud kaamerat 17 min, dir RåFILM & Equipe Media, Rootsi

Valede vabrik 59 min, dir Jakob Gottschau, Taani

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

12:00

Ruumide vahel 76 min, dir Stephanie Brewster Ramírez, Mehhiko

13:45

Lood huntidest 23 min, dir Agnes Meng, Portugal

Curupira, metsaolend 32 min, dir Félix Blume, Mehhiko

15:15

Kodanikuteaduse revolutsioon - AUTOR KOHAL 62 min, dir Martin Andres Balestrini, Hispaania

Neljapäev, 21.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

10:00

Pierino 68 min, dir Luca Ferri, Itaalia

11:45

Lukomir, mu kodu - AUTOR KOHAL 62 min, dir Manca Filak, Žiga Gorišek, Sloveenia

13:15

Džamilija 84 min, dir Aminatou Echard, Prantsusmaa

15:15

H nagu Harry - AUTOR KOHAL 81 min, dir Ed Owles, Jaime Taylor, Ühendkuningriik

17:00

Rahutukstegev 70 min, dir Iris Zaki, Ühendkuningriik, Iisrael

18:45

Köögis: Klaus, Gloria, Farm, Põhjaka, Mekk - AUTOR KOHAL 90 min, dir Marko Raat, Eesti

21:00

Loomade kuningas 86 min, dir Tomer Almagor, Nadav Harel, USA

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

12:00

Merineitsi kuningriik 75 min, dir Luis Rincon, Mehhiko

13:45

Liikluse ümbersuunamise vahend 15 min, dir Johan Palmgren, Rootsi

Kahuritule mõju äikesepilvedele 30 min, dir Juliane Jaschnow, Stefanie Schroeder, Saksamaa

15:00

Teddy Roosevelt ja frakkimine 30 min, dir Pamela Falkenberg, Jack Cochran, USA

Valgustajad 68 min, dir Antti Haase, Soome

Reede, 22.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

10:00

Adrian 6 min, dir Tristen Bakker, Saksamaa, Kanada

Tundmatusele vastu 45 min, dir Lydia Schamschula, Jeremy Glaholt, Saksamaa

11:15

Katkine nahk - AUTOR KOHAL 25 min, dir Lidija Burcak, Inglismaa, Sveitš

Carlotta nägu 5 min, dir Valentin Riedl, Frédéric Schuld, Saksamaa

Mõtlevad kehad 22 min, dir Catherine Boutaud, Prantsusmaa

Valust üle 30 min, dir Emanuele Lami Grifeo, Saksamaa

13:15

Saareelanik 92 min, dir Stéphane Goël, Sveitš

15:30

Aprikoosideta 49 min, dir Daniel Asadi Faezi, Pakistan, Saksamaa

17:00

Viimane popstaar 45 min, dir Carlo Prevosti, Stefano Zoja, Claudio Casazza, Itaalia

18:15

Ema ballid - AUTOR KOHAL 48 min, dir Catherine van Campen, Holland

19:30

Alla salute - terviseks! 75 min, dir Brunella Fili, Itaalia

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Maailmafilmi saal

12:00

Päikesekreem 10 min, dir Aylin Gökmen, Sveitš

Seemnest seemneni - AUTOR KOHAL 87 min, dir Katharina Stieffenhofer, Kanada

14:00

Kālī templis - AUTORID KOHAL 83 min, dir Dipesh Kharel, Frode Storaas, Jaapan, Nepal, India

Laupäev, 23.03

Main program

Eesti Rahva Muuseum, Jakob Hurda saal

11:00

Odadest piiratud 90 min, dir Christopher Walker, USA, Ecuador

13:00

Viimased jääkütid 82 min, dir Jure Breceljnik, Rožle Bregar, Sloveenia

15:00

Tipptund 80 min, dir Luciana Kaplan, Mehhiko

17:00

Empaatiast roheline 23 min, dir Aime Dorsett, Ühendkuningriik

Loomad ja muud inimesed 89 min, dir Flavio Marchetti, Austria

19:30

Oodatud kaotused 118 min, dir Ulrich Seidl, Austria