Estheri, Naomi ja Hanna mälestused paljastavad inimkaubanduse karmi tava: pruudiluna eest sõlmitud sundabielud vaid viie-, kuue- või kümneaastaste tüdrukute ja vanemate meeste vahel. Need on mälestused kaotsiläinud lapsepõlvest – päevadest, kui vanemad noppisid nad mänguväljakult ja sundisid väikse tüdrukuna abielunaiseks saama. Marokos ja Jeemenis sündinud vanad naised jutustavad neid lugusid oma tütardele ja poegadele, kes kasvasid Iisraelis. Nad meenutavad kogetud vägivalda ja hirme ning 11- ja 12-aastaselt emaks saamist. See oli avalik saladus, mille nad olid igaveseks kõrvale tõstnud, kuna selle päevavalgele toomine võinuks lõhkuda pered ning tekitada kaose. Mälestused traagilisest lapsepõlvest ei paranenud kunagi, need olid vaid elatise, laste ja abikaasade nimel alla surutud. Enam mitte.
Yael Kipper on lõpetanud Camera Obscura Kunstikooli filmi- ja teleosakonna Tel Avivis aastal 1994. Tema dokumentaalid on osalenud festivalidel üle kogu maailma ja võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu.
Ronen Zaretzky on samuti lõpetanud Camera Obscura Kunstikooli filmi- ja teleosakonna Tel Avivis aastal 1994. Ta on endine Haaretzi päevalehe uudisteosakonna juhataja ja Iisraeli juhtiva iganädalase uurimissaate “UVDA” (“Fakt”) peatoimetaja.